Jako grupa Nestinari organizujemy warsztaty chodzenia po ogniu od ponad 10 lat. Przez ten czas przeprowadziliśmy przez ścieżkę ognia tysiące osób, często powracających przy każdej pojawiającej się okazji. Te kilkanaście lat obfitowało w szereg doświadczeń i inspiracji, których efektem jest stały rozwój oraz współpraca z międzynarodowym środowiskiem instruktorów firewalking. Współorganizowaliśmy międzynarodowy dzień firewalkingu oraz propagujemy ideę chodzenia po rozżarzonych węglach wśród ogółu społeczeństwa. Przyszedł czas, aby działania te przenieść na szerszy poziom.

   Proponujemy państwu szkolenie dla przyszłych instruktorów Firewalkingu, abyście tak jak my, mogli wykorzystać proponowane warsztaty w swojej pracy, popularyzując tym samym chodzenie po ogniu w Polsce i na świecie.

   Szkolenia przeznaczone są w szczególności dla osób prowadzących warsztaty motywacyjne, coachów, psychologów, terapeutów, wychowawców oraz każdego, kto chciałby w bezpieczny sposób móc organizować podobne spotkania w przyszłości.

To pierwsze tego typu szkolenie w Polsce!

Zdobądź praktyczną i teoretyczną wiedzę umożliwiającą Ci samodzielne zorganizowanie warsztatów chodzenia po ogniu. Wykorzystaj nieograniczone możliwości Firewalkingu w różnych formach pracy z klientem. Bez względu na to, czy prowadzisz warsztaty rozwojowe, motywacyjne lub po prostu chciałbyś zorganizować dla swoich znajomych wydarzenie, którego długo nie zapomną, efekt każdorazowo będzie nieoceniony.

Oprócz sesji wykładowych na których poznasz teoretyczne podstawy Firewalkingu i możliwe sposoby jego wykorzystania, podstawową formą pracy będą zajęcia praktyczne prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas kilkudniowego szkolenia nauczysz się przygotowania paleniska oraz bezpiecznego przejścia po ścieżce ognia. Poznasz dodatkowe narzędzia wykorzystywane podczas warsztatów chodzenia po ogniu, takie jak wykorzystanie muzyki, technik relaksacyjnych, czy mandali. Na warsztatach terenowych poznasz sposoby łączenia pracy z żywiołami (zejdziemy pod ziemię, zdobędziemy szczyty) w przepięknej scenerii jurajskich skalnych ostańców i jaskiń. Specjalny blok szkoleniowy poświęcony będzie także technicznym aspektom dokumentowania fotograficznego niełatwego tematu, jakim jest moment przejścia przez ścieżkę ognia.

Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz wpisany zostaje na listę instruktorów Firewalkingu, publikowaną na naszej stronie Nestinari.pl. Tym samym równoznaczne jest to z otrzymaniem rekomendacji do wykorzystania zdobytych umiejętności w pracy z klientem.

UWAGA!!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE - SZCZEGÓŁY:

          Kiedy i gdzie?

Przełom lutego / marca: 2024 (28.02.2024 - 02.03.2024)

 Czas trwania: 4 dni

Miejsce: Miejscowość Smoleń na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej - Ośrodek edukacyjny ZPKWŚ w Smoleniu

    Całkowity koszt szkolenia to 1950 zł, w tym 3 posiłki dziennie, 3 noclegi

 Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zestaw upominków oraz niezbędne materiały teoretyczne.

Jak się zapisać?

  Zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage'a grupy Nestinari, maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 604 454  118

 

Ilość miejsc ograniczona!