Jako grupa Nestinari organizujemy warsztaty chodzenia po ogniu od ponad 10 lat. Przez ten czas przeprowadziliśmy przez ścieżkę ognia tysiące osób, często powracających przy każdej pojawiającej się okazji. Te kilkanaście lat obfitowało w szereg doświadczeń i inspiracji, których efektem jest stały rozwój oraz współpraca z międzynarodowym środowiskiem instruktorów firewalking. Współorganizowaliśmy międzynarodowy dzień firewalkingu oraz propagujemy ideę chodzenia po rozżarzonych węglach wśród ogółu społeczeństwa. Przyszedł czas, aby działania te przenieść na szerszy poziom.

   Proponujemy państwu szkolenie dla przyszłych instruktorów Firewalkingu, abyście tak jak my, mogli wykorzystać proponowane warsztaty w swojej pracy, popularyzując tym samym chodzenie po ogniu w Polsce i na świecie.

   Szkolenia przeznaczone są w szczególności dla osób prowadzących warsztaty motywacyjne, coachów, psychologów, terapeutów, wychowawców oraz każdego, kto chciałby w bezpieczny sposób móc organizować podobne spotkania w przyszłości.

   Szkolenie jest kilkudniowe (zazwyczaj weekend), podzielone jest na moduły tematyczne, część teoretyczną oraz praktyczną. Na zajęciach dowiesz się min. o historii nestinarstwa, sposobach wykorzystywania warsztatów w różnych obszarach pomocowych (i nie tylko), przygotowaniu odpowiedniego sprzętu oraz technik wykonywania zdjęć ścieżki ognia ale przede wszystkim organizacji warsztatów, budowy paleniska oraz przygotowania ścieżki. 

   Zajęcia odbywają się na Jurze Krakowsko Częstochowskiej (mamy różne lokalizacje).  Zapewniamy nocleg oraz wyżywienie.

   Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje zaświadczenie potwierdzające jego ukończenie.

   Szczegółowe i aktualne informacje znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebooku lub poprzez bezpośredni kontakt z nami.