Współpraca

     Od początku gdy zaczynaliśmy swoją przygodę z chodzeniem po rozżarzonych węglach zakładaliśmy, że będziemy to robić dla innych. Chcieliśmy aby jak najwięcej ludzi mogło doświadczyć tego niezwykłego przeżycia jakim jest spacer po ogniu. Przez wiele lat i dziesiątki przeprowadzonych warsztatów poznaliśmy sporo ciekawych ludzi dzięki którym nasz zapał do tego co robimy stale wzrastał. Chcąc dalej to czynić, zachęcamy osoby zainteresowane do współpracy.

     Jeśli szukasz pomysłu na coś nietuzinkowego, chciałbyś spróbować czegoś nowego, co zarezerwowane jest dla wąskiego grona osób - firewalking jest świetnym wyborem. Masz pomysł na wykorzystanie naszych warsztatów? Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy w porozumieniu z organizacjami o charakterze pomocowym.

     Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować osobom, bez których nasze warsztaty nie wyglądałyby tak jak dotychczas a które bezinteresownie nam pomagają:

      Tomkowi Witeckiemu - za wieloletnią współpracę i profesjonalne sesje fotograficzne. Część zdjęć Tomka możecie podziwiać w galeriach naszych warsztatów. Mimo, że zawsze coś chcesz ulepszać, dla nas i tak Twoje zdjęcia są niesamowite. Po prostu profesjonalne.

      Katarzynie Zawadzie Pęgiel - kolejna osoba która swoimi zdjęciami wiernie oddaje klimat naszych warsztatów. Zdjęcia Katarzyny również możecie zobaczyć w jednej z galerii. Naprawdę warto bo są to niezwykłe ujęcia.

       Andrzejowi Ciołkiewiczowi - jeszcze jeden fotograf :) Firewalking to jednak ciekawy temat do zdjęć. Spore wyzwanie jak powtarzają wszyscy. Na Andrzeja jednak zawsze można a jego zdjęcia wyglądają, jakby specjalizował się właśnie w trudnych tematach :)

      Łukaszowi Mucha - za cierpliwość i zaangażowanie w przekazywanie szlifów bębniarskich uczestnikom naszych warsztatów. Łukasza bardzo często możecie spotkać a raczej usłyszeć podczas spaceru po ścieżce ognia. Jest naprawdę świetny w grze na Djembe.

      Anecie Glanowskiej - to ona najczęściej wprowadza Was w błogi stan rozluźnienia przed pierwszym krokiem po ścieżce ognia. Aniela jest instruktorką jogi, dzięki czemu z pełną odpowiedzialnością możemy oddać Was w jej ręce ;)

     Grupie Ogniowej OPAL - Widzieliśmy wiele osób zajmujących się pokazami Fireshow ale na miano specjalistów w tym fachu w naszych oczach zasługują właśnie oni. OPAL wielokrotnie uświetniał nasze warsztaty a to co potrafią zrobić z ogniem trzeba zobaczyć na żywo, żaden nawet najbardziej szczegółowy opis nie odda wyjątkowości ich pokazów. Dziękujemy Wam za to!

     Firmie TintPrint - za współpracę w zakresie grafiki, wydruków oraz promocji naszych zajęć. Jeśli szukacie koszulek inspirowanych firewalkingiem znajdziecie je właśnie u nich. Polecamy, bo sami korzystamy: www.tintprint.com