Współpraca

     Od początku gdy zaczynaliśmy swoją przygodę z chodzeniem po rozżarzonych węglach zakładaliśmy, że będziemy to robić dla innych. Chcieliśmy aby jak najwięcej ludzi mogło doświadczyć tego niezwykłego przeżycia jakim jest spacer po ogniu. Przez wiele lat i dziesiątki przeprowadzonych warsztatów poznaliśmy sporo ciekawych ludzi dzięki którym nasz zapał do tego co robimy stale wzrastał. Chcąc dalej to czynić, zachęcamy osoby zainteresowane do współpracy.

     Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkową formę integracji dla swoich pracowników, chciałbyś wzbogacić spotkanie ze znajomymi czymś niezwykłym albo po prostu chciałbyś spróbować czegoś nowego, firewalking jest świetnym pomysłem. Jesteśmy otwarci na propozycje wykorzystania naszych warsztatów w porozumieniu z organizacjami o charakterze pomocowym.

     Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować osobom, bez których nasze warsztaty nie wyglądałyby tak jak dotychczas a które bezinteresownie nam pomagają:

     Tomkowi Witeckiemu - za wieloletnią współpracę i profesjonalne sesje fotograficzne. Część zdjęć Tomka możecie podziwiać w galeriach naszych warsztatów. Mimo, że zawsze coś chcesz ulepszać, dla nas i tak Twoje zdjęcia są niesamowite. Po prostu profesjonalne.

     Katarzynie Zawadzie Pęgiel - kolejna osoba która swoimi zdjęciami wiernie oddaje klimat naszych warsztatów. Zdjęcia Katarzyny również możecie zobaczyć w jednej z galerii. Naprawdę warto bo są to niezwykłe ujęcia.

     Firmie TintPrint - za współpracę w zakresie grafiki, wydruków oraz promocji naszych zajęć. Jeśli szukacie koszulek inspirowanych firewalkingiem znajdziecie je właśnie u nich. Polecamy, bo sami korzystamy: www.tintprint.com